Volgende 14 dagen, voor kinderen

Je zocht op:

Volgende 14 dagen Verwijder filter× voor kinderen Verwijder filter× Alle filters verwijderen

158 resultaten gevonden


6 +

Workshop Gruwelijke rijmen

maandag 24 februari 2020 van 14:00 tot 16:00
Eeklo, Bibliotheek Eeklo

4 +

Koken met fruit voor echte lekkerbekken

maandag 24 februari 2020 van 14:00 tot 17:00
Maldegem, Leskeuken Oud St. Jozef

5 +

KuColala-namiddag (Thema Lente)

maandag 24 februari 2020 van 00:00 tot 23:59
Aalter, KuCo

5 +

Poppentheater

ma 24/02/20 van 14:30 tot 16:00
Lovendegem, Parochiaal Centrum

8 +

Voorleesmarathon 'in de tuinen van Monet'

Van 25 februari 2020 tot 25 februari 2020 (di van 9:30 tot 12:00 van 13:00 ...
Maldegem, Bibliotheek Maldegem

7 +

Feest Rio

dinsdag 25 februari 2020 van 09:00 tot 12:00
Maldegem, Grabbelpaslokaal KUMA

10 +

Stop Motion Krokuskamp

ma 24 februari 2020 van 09:00 tot 16:00 di 25 februari 2020 van 09:00 tot 1...
Evergem, Fluxlab SAD

5 +

Dagworkshop 'Alle gekheid op een stokje'

dinsdag 25 februari 2020 van 00:00 tot 23:59
Aalter, KuCo

Gruwelijke Rijmen (6+)

woensdag 26 februari 2020 van 14:00 tot 15:00
Eeklo, CultuurCentrum De Herbakker

6 +

Jeugdfilm Wonder Park

woensdag 26 februari 2020 van 14:00 tot 15:55
Adegem, CC Den Hoogen Pad

4 +

Jeugdfilm: Wonder Park

woensdag 26 februari 2020 van 13:50 tot 16:00
Maldegem, CC Den Hoogen Pad

3 +

Carnaval festival

Van ma 24 februari 2020 13:00 tot wo 26 februari 2020 16:00
Maldegem, Sporthal MEOS

9 +

Sy-dansstudio: Frans- en danskamp

Van ma 24 februari 2020 09:00 tot wo 26 februari 2020 16:00
Maldegem, Sy-dansstudio

3 +

Kabouterexpeditie

ma 24 februari 2020 van 09:00 tot 16:00 di 25 februari 2020 van 09:00 tot 1...
Assenede, Sporthal Assenede

7 +

Ponykamp

Van ma 24 februari 2020 09:00 tot wo 26 februari 2020 17:00
Maldegem, Stal 't Vossenhol

7 +

Natuurkriebels

donderdag 27 februari 2020 van 09:00 tot 12:00
Maldegem, Grabbelpaslokaal KUMA

6 +

Omnisport en schaatsen

donderdag 27 februari 2020 van 09:00 tot 16:00
Maldegem, Sporthal MEOS

4 +

Yamiemamie cupcakes maken

do 27 februari 2020 van 09:00 tot 12:00 do 27 februari 2020 van 14:00 tot 1...
Maldegem, Leskeuken Oud St. Jozef

6 +

Jef activiteit: Zwemmen en omnisport

ma 24/02/20 van 09:00 tot 12:00 di 25/02/20 van 09:00 tot 12:00 woe 26/02...
Evergem, Sportcentrum Hoge Wal

6 +

Jef activiteit: Teamsporten

ma 24/02/20 van 13:00 tot 16:00 di 25/02/20 van 13:00 tot 16:00 woe 26/02...
Evergem, Sporthal Evergem

6 +

Jef-activiteit: Zwemmen en omnisport

ma 24/02/20 van 09:00 tot 12:00 di 25/02/20 van 09:00 tot 12:00 woe 26/02...
Evergem, Sportcentrum Hoge Wal

6 +

Jef-activiteit: Teamsporten

ma 24/02/20 van 13:00 tot 16:00 di 25/02/20 van 13:00 tot 16:00 woe 26/02...
Evergem, Sporthal Evergem

Taaeten en gebak.....zoo gebakken

do 27/02/20 van 19:30 tot 22:00
Kaprijke, SOCK

7 +

Zwemcarnaval

Van ma 24 februari 2020 08:30 tot vr 28 februari 2020 11:30
Maldegem, Sint-Annazwembad

4 +

Snoezelen

vrijdag 28 februari 2020 van 09:00 tot 12:00
Maldegem, Grabbelpaslokaal KUMA

1-25 van 158 resultaten

Already own an UiTPAS ?

Activeer je UiTPAS

Activeer je UiTPAS en raadpleeg je puntensaldo en persoonlijke voordelen.

Ben je al geregistreerd? Aanmelden.

comeet meetjesland vlaamse overheid Europa LEADER provincie Oost-Vlaanderen vlaanderen (Europees Landbouwfonds voor Plattelandsontwikkeling)
Europees Landbouwfonds voor Plattelandsontwikkeling: Europa investeert in zijn platteland